Szívesen állunk rendelkezésére.

Header
Kapcsolatfelvétel

Kapcsolatba akar lépni velünk? Munkatársaink az ausztriai kirendeltségeknél, valamint a külföldi telephelyeinken és képviseleteinknél szívesen állnak rendelkezésére.


Az ön közvetlen partnerei Ausztriában:


SCHRACK SECONET AG

Központ

Eibesbrunnergasse 18
A-1120 Wien
Tel.: +43 1 81157-0
Fax: +43 1 81157-1010
E-Mail: office@schrack-seconet.com

Google Maps


Ausztriai kirendeltségek


SCHRACK SECONET AG, Bécs, Alsó-Ausztria és Burgenland

Eibesbrunnergasse 18
A-1120 Wien
Tel.: +43 1 81157-0
Fax: +43 1 81157-1010
E-Mail: office@schrack-seconet.com

Google Maps


SCHRACK SECONET AG, Felső-Ausztria

A-4060 Leonding-Hart
Kornstraße 16
Tel.: +43 732 677900-0
Fax: +43 732 677900-2110
E-Mail: gslinz@schrack-seconet.com

Google Maps


SCHRACK SECONET AG, Steiermark

A-8055 Graz
Neuseiersberger Straße 157
Tel.: +43 316 407676-0
Fax: +43 316 407676-2210
E-Mail: gsgraz@schrack-seconet.com

Google Maps


SCHRACK SECONET AG, Tirol

A-6020 Innsbruck
Dr. Franz-Werner-Straße 36
Tel.: +43 512 365366-0
Fax: +43 512 365366-2310
E-Mail: gsinnsbruck@schrack-seconet.com

Google Maps


SCHRACK SECONET AG, Salzburg

A-5020 Salzburg
Vogelweiderstraße 44a
Tel.: +43 662 887122-0
Fax: +43 662 887122-2410
E-Mail: gssalzburg@schrack-seconet.com

Google Maps


SCHRACK SECONET AG, Vorarlberg

A-6850 Dornbirn
Sebastianstraße 13a
Tel.: +43 5572 51199-0
Fax: +43 5572 51199-2510
E-Mail:gsdornbirn@schrack-seconet.com


Google Maps


SCHRACK SECONET AG, Kärnten

A-9020 Klagenfurt
Feldkirchner Straße 138
Tel.: +43 463 429362-0
Fax: +43 463 429362-2610
E-Mail: gsklagenfurt@schrack-seconet.com

 

Google Maps




Az ön közvetlen partnerei külföldön:


SCHRACK SECONET Polska Sp.z.o.o, Lengyelország

Központ 

Ul. Domaniewska 44a, bud. Platinium V
PL-02-672 Warsaw
Tel.: +48 22 33006-20
Fax: +48 22 33006-24
E-Mail: warsaw@schrack-seconet.pl

Kirendeltségek

SCHRACK SECONET Polska Sp.z.o.o, Lengyelország

Ul. Wierzbiecice 1
PL-61-569 Poznan
Tel.: +48 61 8333153
Fax: +48 61 8335037
E-Mail: poznan@schrack-seconet.pl

SCHRACK SECONET Polska Sp.z.o.o, Lengyelország

Ul. Mydlana 1
PL-51-502 Wroclaw
Tel.: +48 71 3450095
Fax: +48 71 3450095
E-Mail: wroclaw@schrack-seconet.pl

SCHRACK SECONET Polska Sp.z.o.o, Lengyelország

Al. Grunwaldzka 82
CH Manhattan
PL-80-244 Gdansk
Tel.: +48 58 7677010
Fax: +48 58 7677010
E-Mail: gdansk@schrack-seconet.pl

SCHRACK SECONET Polska Sp.z.o.o, Lengyelország

Ul. Jasnogorska 23 lok 17
PL-31-358 Kraków
Tel.: +48 12 6371174
E-mail: krakow@schrack-seconet.pl


SCHRACK SECONET AG, Szlovákia

Mudrochova 2
SK-83527 Bratislava - Raca
Tel.: +421 2 446355-95
Fax: +421 2 446355-94
E-Mail: bratislava@schrack-seconet.sk


SCHRACK SECONET org.sl, Cseh Köztársaság

Újezd., Štítová 283
CZ-149 00 Prague 4
Tel.: +420 2 7478-2284
Fax: +420 2 7478-2300
E-Mail: prague@schrack-seconet.cz


SCHRACK SECONET AB, Svédország

Västberga Allé 60, Plan D
SE-126 30  Hägersten 
Tel.: +46 8 6801860
Fax: +46 8 7111260
E-Mail: stockholm@schrack-seconet.se


SCHRACK SECONET AG Oroszország

Ul. Staroalexejevskaja 5, Bau 11
4. Etage, Büro Nr. 414
RU-129626 Moscow
Tel.: +7 495 5105015
Fax: +7 495 5105015
E-Mail: moscow@schrack-seconet.ru


SCHRACK SECONET AG, Törökország

Ögun Is Merkezi Kasap Ismail Sokak no.: 5/5
TR-34 722 Kadiköy-Istanbul
Tel.: +90 216 34551-99
Fax: +90 216 34551-39
E-Mail: istanbul@schrack-seconet.com


SCHRACK SECONET Kft., Magyarország

Központ 

Fehérvári út 89-95
HU-1119 Budapest
Tel.: +36 1 46443-00
Fax: +36 1 46443-03
E-Mail: budapest@schrack-seconet.hu

Kirendeltségek

Gesztenyefa út 4
HU-9027 Győr
Tel.: +36 96 9991-30
Fax: +36 96 9991-31
E-Mail: balazs.kolozs@schrack-seconet.hu

Arany János u. 55
HU-4025 Debrecen
Tel.: +36 52 5352-22
Fax: +36 52 5352-23
E-Mail: attila.janecz@schrack-seconet.hu


SCHRACK SECONET AG, Románia

Str. Mantuleasa nr. 15A et. 1, Sector 2
RO-023961 Bucharest
Tel.: +40 372 756316
Fax. +40 372 899242 
E-Mail: bucharest@schrack-seconet.ro


SCHRACK SECONET Ag, india

C-704A, 7th Floor
Pioneer Urban Square
Sector-62 
Golf Course Ext. Road, Gurgaon,
IN-Haryana
Tel.: +91 124 4141501
Fax: +91 124 4141501
E-Mail: a.guglani@schrack-seconet.com


HEKATRON VERTRIEBS GMBH, Németország

Brühlmatten 9
D-79295 Sulzburg
Tel.: +49 7634 5000
Fax.: +49 7634 6419
E-Mail: info@hekatron.de


SECURITON GMBH, Németország

Von-Drais-Strasse 33
D-77855 Achern
Tel.: +49 7841 6223-0
Fax: +49 7841 6223-10
E-Mail: info@securiton.de